• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

fotografia weselna Zielona Góra, kogo polecicie ?

fotografia weselna Zielona Góra, kogo polecicie ?

Chcę zlecić fotografię weselną w Zielonej Górze komuś, kto się na tym zna i wie jak takie zdjęcia wykonywać. Cena nie gra roli.

wieszdo87

Posty: 1

 
Każdy ma inne wymagania. Znajomy woleli wydać mało, ale i efektów też się super nie spodziewali. Inni wydali tysiące złotych i mają teraz przepiękne zdjęcia ze ślubu i wesela.

VamnHopeHom

Posty: 15

 
Jeżeli szukacie fotografa z Zielonej Góry, który niesłychanie dobrze zna się na zdjęciach to jego ofertę odnajdziecie tutaj http://jacekpatecki.pl/portfolio/category/slub. Wykonuje różne zdjęcia włącznie ze ślubami i weselami.

pawel253

Posty: 4

 
Dzisiaj zdjęcia są drogie. Niestety cały ślub i wesele też do tanich nie należą, dlatego nie powinno to nikogo dziwić. Można zrobić sobie film z tego wydarzenia, ale zdjęcia są takim dopełnieniem, dlatego warto je zlecać. Wybieramy kogoś, kto się na tym bardzo dobrze zna i wykona takie zdjęcia ślubne, z jakich będziemy bardzo zadowoleni.

ciumar1

Posty: 4

 
Uwielbiam fotografię weselne z Zielonej Góry, albowiem tam jest fotograf, który wykonuje przepiękne zdjęcia. Można mieć sprzęt za sto tysięcy, natomiast to nie wystarczy. Trzeba jeszcze wiedzieć jak się ustawić i jak wykonać zdjęcie, na którym wszyscy wyjdziemy niesłychanie dobrze. Trafiając do kogoś, kto ma w tym niesłychanie duże doświadczenie będziemy zadowoleni.

Namo

Posty: 18

 
U nas fotograf zrobił piękną sesję zdjęciową w plenerze. Wyszła niesamowicie. Nie spodziewałam się, że fotografie mogą być takie super. Nawet cena mi przestała przeszkadzać jak zobaczyłam jak to wszystko super wygląda.

Trener

Posty: 4

 
Zlecałem zrobienie zdjęć wnętrz i taka oferta została wystawiona. Czekałem kilka dni i dom się sprzedał. Ludzie cenią sobie jakość wykonania zdjęć, bo nie każdy od razu chce przyjechać i dom czy mieszkanie oglądać. To, dlatego warto takie zdjęcia zlecić.

Kobitka22

Posty: 3

 
Zdjęć nie za niesłychanie lubię. Z własnego doświadczenia wiem, iż aby wykonać dobre fotografie na ślubie i weselu to konieczne jest doświadczenie. Nowoczesny sprzęt też jest ważny, natomiast to nie wszystko, zatem należałoby wszystko sprawdzać.

Franuś

Posty: 11

 
Wiem, że jest fotograf na ślub z Zielonej Góry, który wykonuje ładne fotografie. Znajomi ostatnio korzystali z jego usług. Nie wiem na nieszczęście jak się nazywa, lecz się dowiem.

Anno Domini

Posty: 7