• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

bezpieczeństwo domu

bezpieczeństwo domu

Chciałbym podpytać Was o programy do fachowego katalogowania dóbr. Chciałbym spisać wszystkie posiadane przeze mnie przedmioty w jakiejś przejrzystej formie, gdyby w razie zgubienia czy kradzieży było łatwiej taki przedmiot odnaleźć. Doradzicie?

Marioleczka

Posty: 11

 
Powiem szczerze, że ja to bym nie miał cierpliwości do takiego archiwizowania. Mnie zawsze wszelkie bazy danych męczyły...a pamiętam je dobrze ze szkolnej informatyki.

Matizi91

Posty: 29

 
Nie wiem co tutaj podpowiedzieć. Miałem kiedyś taki program do katalogowania, ale jednak dałem sobie z tym spokój, zabrakło mi cierpliwości, żeby prowadzić tę bazę.

dodo1994

Posty: 16

 
Fajny pomysł takie spisywanie informacji o przedmiotach, myślę, że to się może przydać, ale jak się ma naprawdę duże zbiory, to wtedy jak najbardziej tak. Pzdr.

eXlot

Posty: 16

 
Z takich prywatnych skarbów jakie posiadam, to chyba największej wartości jest porcelana po babci...a tak poza tym to nie mam jakiś super kosztownych rzeczy, które bym chciała szczególnie chronić.

Seba123

Posty: 27

 
Miałem w planie zainwestować w taki program też, ale nie znalazłem niczego ciekawego w sieci. Nie wiem może źle szukałem czy coś...Przyłączam się do poszukujących w każdym razie ;-)

dobryrd

Posty: 17

 
Od dłuższego czasu kolekcjonuję stare monety i zawsze sobie dopisuję na kartce kolejne egzemplarze. W komputerze jeszcze takiego spisu nie prowadziłem, ale mam zamiar się przerzucić na wersję elektroniczną ;) W końcu mamy XXI wiek ;)

Zobaczy12

Posty: 22

 
Mam i stosuję program SEJFSOFT, moim zdaniem bardzo sprawne urządzenie, praktyczne w użytku. Łatwo można dodawać kolejne wpisy, istnieje też możliwość dodawania zdjęć rzeczy. Proste i bezpieczne oprogramowanie. Więcej znajdziesz na stronie producenta -www.sejfsoft.pl. Tu masz cennik, moim zdaniem nie jest drogo. Hej!

Serduszko4

Posty: 19

 
Hmm, ja od niedawna używam takiego wynalazku jak SejfSoft (www.sejfsoft.pl). Mnie się podoba, nie jest to jakaś skomplikowana aplikacja, swobodnie można tutaj zapisywać swój majątek, wraz ze znakami szczególnymi konkretnych egzemplarzy. Dobra rzecz, przynajmniej człowiek wie co ma ;PP

fuey

Posty: 19

 
Do tworzenia baz danych to są tam jakieś wgrane w kompa programy z tego co wiem. Ale sam bym nie wiedział jak się za takie rzeczy zabrać nawet...spało się na informatyce, spało :D

aLIMER56

Posty: 21