• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Filtry prywatyzujące, które polecacie

Filtry prywatyzujące, które polecacie

Witam serdecznie.

Niedawno spotkałem się z produktem takim jak filtr prywatyzujący, lecz zastanawiam się nad tym czy jest wart własnej ceny.

Podzielicie się swoimi doświadczeniami w tym zakresie?

jaserek5

Posty: 12

 
Dzień dobry,

Krótki czas temu przeczytałam ciekawy artykuł na temat ryzyka kradzieży informacji. Sama zdałam sobie sprawę, że mogłabym paść ofiarą takiego działania, bowiem czasami loguję się nawet do serwisu bankowego lub korzystam z dokumentów firmy w miejscach publicznych.

Dopiero niedawno zainwestowałam w filtry prywatyzujące 3M.

Waskijestem

Posty: 17

 
Witam serdecznie.

Zawsze wydawało mi się, że moje dane firmowe są bezpieczne pomimo faktu, iż pracuję z nimi nawet w miejscach publicznych. Rzeczywistość zweryfikowała to, gdy przeczytałem o co najmniej kilku przypadkach kradzieży informacji.

Teraz stosuję filtry prywatyzujące 3M.

darkness6

Posty: 19

 
Witam. Filtry prywatyzujące 3M to produkt, o jakim usłyszałem całkiem niedawno, lecz dość szybko przekonałem się do konieczności zastosowania go. Poprawiło to ochronę mojej prywatności, gdy wielokrotnie podróżuję samolotem lub pociągiem, a zarówno siedzę w miejscach publicznych.

Motospec

Posty: 24

 
Dzień dobry. Mój współpracownik ostatnio poruszył kwestię prywatności, bowiem ze swoich komputerów przenośnych korzystamy w bardzo różnych warunkach. Są to samoloty, restauracje, pociągi lub galerie handlowe.

Postanowiliśmy zadbać o prywatność stosując filtry prywatyzujące.

Max Pejnn

Posty: 28

 
Witam serdecznie.
Chcąc ochronić się przed potencjalną kradzieżą informacji postanowiłem zastosować w swoim komputerze służbowym filtr prywatyzujący 3M, który spisuje się rewelacyjnie. Mogę polecić takie rozwiązanie wszystkim, którzy cenią prywatność ponad inne wartości.

Ptaszek

Posty: 28

 
Dzień dobry,

Krótki czas temu przeczytałam ciekawy artykuł na temat ryzyka kradzieży informacji. Sama zdałam sobie sprawę, iż mogłabym paść ofiarą takiego działania, ponieważ niekiedy loguję się nawet do serwisu bankowego lub korzystam z dokumentów firmy w miejscach publicznych.

Dopiero niedawno zainwestowałam w filtry prywatyzujące 3M.

Kowalski

Posty: 14