• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Z jakiego sklepu korzystacie jeśli chodzi o odzież ?

Z jakiego sklepu korzystacie jeśli chodzi o odzież ?

Gdzie kochane kupujecie w sieci odzież damską. Szukam rzetelnego sklepu, sprawdzonego poprzez was.

stopiw7

Posty: 13

 
Nie wierzę, iż nie lubicie kupować sukienek w sklepie internetowym. Przecież tam można znaleźć w ogóle coś innego niż w zwykłych sklepach. Ja uwielbiam internetowe zakupy, jestem chociaż dzięki temu oryginalnie ubrana.

Tadzin

Posty: 23

 
Fajnie jeszcze jak w takim sklepie internetowym znajdzie się dodatki do sukienki. Osobiście kilka razy kupowałam sukienkę na wesele poprzez internet i ani razu się nie zawiodłam.

midnajt

Posty: 18

 
Zobaczcie sobie ten sklep z sukienkami http://www.nikoletta.pl/odziez_damska/sukienki.html, zresztą nie tylko sukienki są w ich ofercie.

Kupiłam u nich kilka bluzek. Świetnie się noszą i przede wszystkim są dobrego gatunku. Co do cen, to tym bardziej polecam ten sklep. Warto chociażby przejrzeć bogatą ofertę.

mniam.dobosz

Posty: 16

 
Osobiście nie lubię chodzić w sukienkach, niemniej jednak ten sklep ma ciekawy wybór takich, które mogłabym z konieczności włożyć. Wolę spódniczkę i bluzkę, gdy muszę już być tak ubrana, na co dzień preferuję jeansy. Latem noszę szorty do sportowych koszulek, a wy?

yarpen2

Posty: 22

 
W stacjonarnym sklepie z sukienkami też możesz trafić na bubel. Wszędzie tak jest, że możesz się naciąć. Ja też robię zakupy w tym sklepie i jestem bardzo zadowolona.

Wariat

Posty: 17