• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Poszukuję dobrego sklepu wędkarskiego?

Poszukuję dobrego sklepu wędkarskiego?

Witam was.

Nie jestem doświadczonym wędkarzem, szukam woblerów na małe ryby. Chętnie skorzystam z czyjejś fachowej pomocy w tym temacie. Słyszałem, że są skuteczniejsze od tradycyjnych przynęt.

Gumis

Posty: 14

 
Żeby sklep wędkarski uznać za sprawdzony, sam musisz go sprawdzić. My powiemy jedno, ty drugie. Jeśli jesteś z okolic Gdańska pisz na pw, postaram się odpowiedzieć. Możesz też zerknąć tutaj http://e-garbus.pl/przynety/woblery.html.

Pelek_23

Posty: 25

 
W sieci masa jest stron z artykułami do wędkowania. Ważne, by sklep wędkarski nie oferował chińszczyzny. Zwracaj uwagę na marki, jakie sprzedaje. Życzę powodzenia.

wom_ww

Posty: 16

 
Z czego zrobione są te woblery rękodzieła pstrągowe?

Potrzebuję również wobki trociowe spod dobrej reki. W jakich wodach sprawdzane były twoje wobki? Ostatnio miałem okazję oglądać naprawdę niezłe wyroby. Kupiłem i czekam na dobry moment, by je sprawdzić.

klimnny6

Posty: 18

 
Bezsterowe woblery są do … Ja praktykuję te SDR czyli Super Deep Runner. Te najgłębiej nurkują i świetnie nadają się do trollingu, w jakim się pasjonuję. Waga i rozmiar też bardzo się liczą.

magic17

Posty: 21

 
Pomysł ekstra. W tamtym sezonie dzięki pomocy żony odkryłem w sobie pasję do wędki. Podsunęła mi świetny pomysł. Jeśli chodzi o sklep wędkarski, w sieci jest ich ogrom. Ja korzystam ze sprawdzonego miejsca w moim małym miasteczku.

Adma567

Posty: 22

 
Na prezent dla poławiacza ryb nie trzeba wydawać wielkich pieniędzy.

Myślę, iż nawet nieduży gadżet związany z jego pasją będzie mógł go ucieszyć. Jeżeli zakupisz coś z woblerów, możesz nie trafić w gusta. Zatem przyłączam się do innych, iż dobrze byłoby kupić jakiś wędkarski uniwersalny gadżet.

Michałek

Posty: 26

 
Odpowiem ci krótko i na temat ze sterem jest tak, że im jest on większy i ustawiony bardziej poziomo, tym wobler niżej zanurkuje.

Jeśli masz zamiar uprawiać spinning lub trolling to szczerze polecam takie woblery ze sterem. Masz SR, DR i SDR w zależności od głębokości nurkowania.

ciopix

Posty: 20

 
Z czego zrobione są te woblery rękodzieła pstrągowe?

Potrzebuję również wobki trociowe spod porządnej reki. W których wodach sprawdzane były twoje wobki? Ostatnio miałem okazję oglądać rzeczywiście niezłe wyroby. Zakupiłem i czekam na dobry moment, by je zbadać.

Kwatuszek

Posty: 21