• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Kominki w Krakowie, kupował ktoś ?

Kominki w Krakowie, kupował ktoś ?

Jest jakaś firma, która proponuje kominki na Stattlera w Krakowie? Słyszałem, iż jest tam ktoś, kto się tym zajmuje, niemniej jednak nie mogę jakoś odnaleźć.

aliotos

Posty: 1

 
Kupowałem kominek w Krakowie w sklepie http://ogrzejdomek.pl i mogę ich wszystkim polecić. Firma faktycznie zna się na własnej pracy i mają super oferty dla każdego.

wigry00

Posty: 10

 
Przerabiałem już kominek na drewno, ale teraz jestem na etapie montażu kominka na gaz. Rozpalanie drewna było dobre przez pierwszy tydzień, a później to tylko problem. Gaz jest zdecydowanie o wiele lepszym rozwiązaniem dla mnie.

mikuś33

Posty: 5

 
Bez kłopotów można odnaleźć kominek czy to na drewno czy na gaz. Sam mam gazowy, albowiem jest praktyczniejszy. Nie trzeba mieć typowe komina, albowiem tutaj odprowadza się tylko spaliny z gazu, a nie tak jak w typowym kominku jest sporo dymu. Wybierając kominek trzeba sprawdzić, od jakiego pochodzi producenta.

pawel253

Posty: 4

 
Miałem lata temu kominek w domu, ale to sam wszystko robiłem. Takie były czasy, że szukało się oszczędności. Według mnie na dzisiaj to lepiej zlecać firmie, aby wszystkim się zajęła, bo na pewno znają się na tym lepiej.

Laleczk23

Posty: 21

 
Szukanie propozycji ciężkie nie jest. Wystarczy dobrze przejrzeć Internet, a można będzie tam znaleźć to wszystko, co może nam się przydać. Sprawdzamy, jakość kominków, a nie tylko cenę.

Sarenka

Posty: 3

 
Mnie się bardzo podoba wkład kominkowy gazowy z Krakowa, który znalazłem w jednej z firm. Pięknie się prezentuje i co ważne jest o wiele łatwiejszy w obsłudze.

Garguł12

Posty: 25

 
Raczej nie ma problemów z kupowaniem kominków w Krakowie, bo to duże miasto. Jeśli chodzi o firmy to na pewno trzeba będzie porównać sobie różne oferty. Kominek kupujemy na lata, dlatego byłoby dobrze stawiać na pierwszym miejscu solidne wykonanie.

Orange444

Posty: 11

 
Bez problemów można znaleźć kominek czy to na drewno czy na gaz. Sam mam gazowy, bo jest praktyczniejszy. Nie trzeba mieć typowe komina, bo tutaj odprowadza się tylko spaliny z gazu, a nie tak jak w typowym kominku jest dużo dymu. Wybierając kominek trzeba sprawdzić, od jakiego pochodzi producenta.

Kitas

Posty: 5

 
Jeśli ma się pieniądze to można wszystko zamówić. Firma wszystko wykona, a my nic nie musimy sami robić. To kompleksowe usługi, które wybierają te osoby, które się na tym nie znają i nie mają na to zbyt wiele czasu.

Mariusz

Posty: 3